گروه نرم افزاری آسمان


آرمین ۲ای‌اف‌ام


خلاصه:

آرمین زارعی با نام هنریِ آرمین تو اِی اِف اِم (زادهٔ ۵ اردیبهشت ۱۳۶۵ در تهران) خوانندهٔ دیس لاو است.
نام 2AFM مخفف نام خود او (آرمین) و سه نفر دیگر از دوستان همکار او در عرصه موسیقی است.

موضوعات:

1-مشخصات کلی
2-زندگی نامه
3-آثار
4-همکاران
5-کنسرت ها و سناریو ها
6-جوایز و افتخارات
7-حاشیه ها


1-مشخصات کلی

نام:
آرمین زارعی

نام هنری:
Armin 2AFM

لقب:
2AFM

تاریخ تولد:
۵اردیبهشت ۱۳۶۵

تاریخ فوت:

ملیت:
ایران

سبک:
دیس لاو رپ فارسی

تعداد آثار:

مقبره:

قد:

سن:
30سال

امضاء:

همسر:

فرزندان:

وب سایت رسمی:
arminfans.ir

شماره تماس:

نوع فعالیت:
خوانندهٔ دیس لاو

سبک فعالیت:
رپ

تحصیلات:
دیپلم

علایق:
رنگ مورد علاقه است قهوه ای سوخته و سبز ارتشی است آرمین به تام هنکس و براد پیت خیلی علاقه داره و از کار حسین استیری هم بدش نمیاد. تو غذا ها هم از فسنجان و سالاد ماکارونی خوشش میاد.

2-زندگی نامه
آرمین زارعی ملقب به 2afm متولد 5 اردیبهشت 1365 در تهران در خانواده ای بسیار پولدار متولد شد و هم اکنون در منطقه امید(تهران پارس) ساکن است. از 5 سال پیش شروع به کار کرده و به گفته خودش با آهنگ (رقص جامائیکایی) شروع به کار حرفه ای کرده است. رنگ مورد علاقه است قهوه ای سوخته و سبز ارتشی است و فعلا مجرد می باشد و گفته فعلا قصد ازدواج ندارد. بعد از پایان تحصیلات متوسطه در دبیرستان شهید باهنر تهران ترک تحصیل کرده و به خوانندگی رپ روی آورد و او هم اکنون دیپلمه است. او ابتدا در گروهی با نامهای علی-فرهاد و مهرداد عضو شد و لقبش رو هم از روی همین انتخاب کرده است یعنی آرمین(a)-علی(a)-فرهاد(f)-مهرداد(m) که میشود 2afm. او بعد از آشنایی با تتلو و رضایا و با حمایتهای این دو نفر و با خواندن آهنگهای زیبایی چون قاب شیشه ای و روزگار من معروف شد. در سال 2006 نیز در کنسرت بزرگ دبی که بسیاری از رپرهای مطرح ایران چون تهی و یاس در آن نیز بودند حضور پیدا کرد و بسیار مطرح شد.او با همکاری برادران بوشهری کلیپهای فوق العاده که در سطح کلیپهای غربی هستند بیرون داد. آهنگساز او نیز محسن صادقی است. آرمین به تام هنکس و براد پیت خیلی علاقه داره و از کار حسین استیری هم بدش نمیاد. تو غذا ها هم از فسنجان و سالاد ماکارونی خوشش میاد. آرمین از ابتدا با یه جمله معروف کارش رو شروع کرد که میگه:(ما به اعتماد به نفس نیاز نداریم. به اعتماد به خدا نیاز داریم که یک ذره اش دنیا رو تکون میده)


2-1-دوران کودکی


2-2-دوران جوانی

2-3-دوران تحصیل

بعد از پایان تحصیلات متوسطه در دبیرستان شهید باهنر تهران ترک تحصیل کرده و به خوانندگی رپ روی آورد و او هم اکنون دیپلمه است.

2-4-آغاز فعالیت هنری

براساس گفته‌های خود او، اولین کار جدی‌اش «رقص تگزاسی» بوده که پس از پخش در فضای مجازی بازتاب‌های مختلفی پیدا کرده‌است. وی فعالیت جدی خود را با همکاری رضایا شروع کرد این دو، ترانهٔ «نازی، ناز گل من» را با همکاری شاهین فلاکت اجرا کردند؛ اما پس از مدتی رضایا تصمیم گرفت که دیگر با خوانندگان دیس لاو همکاری نکند و این دو نفر از هم جدا شدند.این دو، ترانهٔ «نازی، ناز گل من» را با همکاری شاهین فلاکت اجرا کردند؛ اما پس از مدتی رضایا تصمیم گرفت که دیگر با خوانندگان دیس لاو همکاری نکند و این دو نفر از هم جدا شدند.

2-5-اوج محبوبیت


2-6-فوت


3-آثار

3-1-معرفی آثار

بزار پلی شه موزیکم
بگو برا چی
بارون
دمش گرم
آروم یواش
نیستی «همراه با: فریدون آسرایی»
طبق معمول
یه سالیه
نه تابستون نه پاییز
چی شد صدا قطع شد
تند نرو بابا یواشتر (همراه با ملانی)
توی یه دیوونه
من نمنم نمن منم
کجا تو رختخوابم
دیوونه (به همراه: ملانی)
شبا کجایی
نمی شه هرگز
یه چیزی بگو (به همراه: امیر تتلو)
قلبم
صدامو داری

موسیقی و ترانه:
موسیقی بی کلام:
دیگر آثار:

3-2-سبک آثار

رپ

4-همکاری های هنری

همکاری های هنری:
ی با دیگر خوانندگان زیرزمینیِ ایران مانند امیر تتلو نیز همکاری داشته‌است. آرمین تاکنون با خوانندگان زیادی از جمله حصین، تهی، تتلو، طعمه، رضایا، فریدون آسرایی، فلاکت، ساسی مانکن فعالیت داشته است.

موسیقی و ترانه های مشترک:
کنسرت های مشترک:5-کنسرت ها و سناریو ها

مکان و زمان کنسرت ها:
کنسرت آرمین 2afm

کنسرت آرمین 2afm


در مالاسیا.

سناریو ها:

5-1-همایش ها

5-2-سخنرانی ها6-جوایز و افتخارات

جوایز دریافت شده:
عناوین و القاب:
یادواره ها:
7-حاشیه ها:
آرمین برای کسب مجوز فعالیت در ایران تلاش کرده ولی موفق نبوده است. در شهریور ۱۳۹۵، صفحه اینستاگرام او 3 میلیون و 800هزار فالوئر داشته است.
در شهریور ۱۳۹۵، آرمین به دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شد

لغو کنسرت:
رد درخواست:
لغو مجوز: